Teslimat süresi ne kadar?

Banuguven.com.tr dan satılan ürünler 3 ile 5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kişiselleştirilen ürünlerin kargo teslim süreçleri değişkenlik gösterebilmektedir ve her ürünün kargo teslim bilgisi ürün sayfasında yer almaktadır.

Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri–

09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

 

Satın aldığım ürünü teslim alırken kargo ücreti ödeyecek miyim?

Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo bedeli siparişinizi onaylarken tarafınıza sunulur ve onayınız dahilinde sipariş tutarına ilave edilir. Siparişiniz adresinize ulaştığında kargo yetkilisine kesinlikle ödeme yapmayınız.

 

Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

banuguven.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünler Türkiye'nin her yerine adresinize teslim edilir.

 

Kargo firması bana ulaşamazsa ne olur?

Kargo firması size verdiğiniz adreste ulaşamazsa, adresinize, üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Teslimat ücreti nedir?

banuguven.com.tr dan  yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti siparişiniz sırasında ödeme tutarına eklenmektedir.

 

Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmalıyım?

Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.

Kargo tarafından banuguven.com.tr dan  ürünün hasarlı olduğuna ilişkin bilgilendirme yapıldığında; ürünün iade işlemleri başlatılacak ve "ürün bedel iadesi" gerçekleştirilecektir. 

Teslimat sırasında ürünüm hasarlı çıktı, ne yapmalıyım?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, bunun için ‘Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ düzenlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız ‘hasar bildirimi’ kabul edilmeyecektir.

Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından banugven.com.tr ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünün iade işlemleri başlatılacak ve “ürün bedel iadesi” gerçekleştirilecektir.

 

Ürün Teslimat Koşulları Nedir?

Banuguven.com.tr üzerinden satılan ürünler  mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoku kontrol edilir, stoku tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.